top of page

HOTEL CHEMLNICE

INFORMACE O UBYTOVÁNÍ V HOTELU CHMELNICE

 

 

Náš hotel nemá recepci a využívá bezkontaktní check-in. Dovnitř se dostanete pomocí kódu, který vám bude zaslán e-mailem. V hale si vyzvednete svou kartu, kterou nadále budete používat k otevření hlavních dveří, pokoje a pro spuštění elektřiny. 

Hotel celoročně nabízí ubytování ve svatebním apartmá, dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením. Dle obsazenosti hotelu jsou snídaně podávány švédským stolem nebo ala carte.

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky jsou umístěny ve 3. a 4. patře s výtahem. K dispozici je společná terasa ve 4. patře. Pokoje jsou zařízeny moderním vkusným nábytkem a velkými pohodlnými postelemi. Koupelna s WC je vybavena umyvadlem, sprchovým koutem a fénem. Svatební apartmá se může pyšnit velkou vanou s hvězdnou scenérií, sprchovým koutem nebo vlastní terasou. Všechny pokoje i prostory hotelu jsou nekuřácké. Pokoje jsou vybaveny televizí, telefonem, trezorem, Wi-Fi a minibarem. Kapacita se dá navýšit využitím přistýlky. K dispozici jsou zdarma dětské postýlky.

 

V přízemí se nachází restaurace, kde podáváme snídaně. V suterénu budovy se nachází pivní lázně (více info zde). Parkování pro váš vůz je dostupné v těsné blízkosti hotelu.

Check-in: od 15:00

Check-out: do 10:00

bottom of page