top of page
2R7A1563_web.jpg

Máme nejlepší prostory pro svatbyspolečenské akce v Napajedlích

Hotel Chmelnice nabízí hlavní sál a salonek se zázemím s kapacitou 6 až 100 míst. Ideální pro svatby, přednášky, rodinné oslavy, školení nebo kurzy. Sál i salónek jsou k pronajmutí na jeden den i pravidelně se opakující akce. Gastronomický i technický servis je samozřejmostí.

Pro menší svatby, rodinné oslavy a firemní akce vám rádi připravíme prostor v naší útulné restauraci

Koordinátorka společenských akcí:
Eliška Kozelková
mobil: +420 724 854 415     
e-mail: info@hotelchmelnice.cz

Ideální místo pro svatby – Napajedla, Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště a okolí

Hotel Chmelnice je skvělým místem pro uspořádání vaší svatby.
Krásný sál s přilehlým salonkem, barem a terasou vám poskytne naprosté soukromí.


Svatební obřad, hostinu, večerní slavnost s grilováním i svatební noc vám připravíme na jednom místě.


Nachystáme útulné pokoje pro svatební hosty a přátele, luxusní novomanželské apartmá s designovou vanou v rámci komplexních služeb!


Upečeme svatební dort a koláčky a nachystáme svatební hostinu i večerní grilování.
Dopřejte si mnoho podob svatebního dne hýčkáni naším servisem.

 

První společná snídaně s novomanželi v naší hotelové restauraci je pro ubytované svatební hosty milým okamžikem a pro nás samozřejmostí.

Svatby
Máte zájem o vysněný svatební termín? Napište nám.

Děkujeme za zájem! Brzy Vás budeme kontaktovat.

Firemní večírky

Prostory pro firemní akce - Napajedla, Zlín

V našem hotelu najdete rozmanité prostory pro firemní akce. V hotelu se nachází salónek a sál s potřebným zázemím, jehož kapacita je až 100 míst. Firemní akci pro vás zajistíme na klíč. Poskytneme vám technické vybavení a zajistíme catering.

 

Občerstvení podáváme přímo v konferenční místnosti, ale třeba i na terase, což pořádanou akci příjemně oživí. Přijet můžete na více dní i na jednodenní akce. Rádi vás ubytujeme v komfortních pokojích vybavených televizí, telefonem, trezorem a Wi-Fi.

Oslavy Napajedla

Náš hotel je ideálním místem k prožití důležitých okamžiků ve vašem životě. Připravíme pro vás podle vašich přání a chutí oslavu životního jubilea, křtiny, promoce či oslavu jiné významné rodinné události.


Náš personál vám ochotně a kvalifikovaně pomůže s plánováním a organizací oslavy tak, aby pro vás byla nezapomenutelným zážitkem. Zajistíme pro vás vše, co bude potřeba, abyste mohli jen přijet a užít si naplno tento jedinečný den. V zimních měsících připravíme salónek nebo sál, v létě je navíc možnost grilování na letní zahrádce. Rádi vám také pro menší oslavy nabídneme prostory naší restaurace.